2024
 • 10 gru 2021

  Zasady automatycznego zwalniania kontenerów system AIS

  Zasady automatycznego zwalniania kontenerów system AIS

 • 05 gru 2021

  Jak wyglądają statystyki obrotów kontenerowych na świecie?

  Jak wyglądają statystyki obrotów kontenerowych na świecie?

 • 05 lis 2021

  Spotkania szkoleniowe z ekspertami Polskiego PCS

  Jednym z głównych elementów rozwiązań oferowanych przez Polski PCS jest przystępność implementacji oraz łatwość ich obsługi. Jednocześnie, z uwagi na kompleksowy charakter tych systemów, firmom, które nie miały do tej pory styczności z technologią port community systems, polecamy organizowane przez nas szkolenia. Prowadzone przez ekspertów Polskiego PCS spotkania to najlepszy sposób na zapoznanie się z korzyściami płynącymi z wdrożenia tej technologii.

 • 02 lis 2021

  Access2Markets – punkt dostępu do unijnych informacji handlowych

  PARP w ramach projektu Enterprise Europe Network przygotował 12-minutowy film instruktażowy na temat podstawowych funkcjonalności portalu Access2Markets.

 • 02 lis 2021

  Spotkanie z Przewodniczącym Rady Interesantów Portu Szczecin

  Prezes Polskiego PCS Andrzej Zelek spotkał się z Przewodniczącym Rady Interesantów Portu Szczecin panem Janem Stasiakiem.

 • 22 wrz 2021

  Polski PCS na 8. Międzynarodowym Kongresie Morskim w Szczecinie

  W gronie panelistów ósmej edycji Międzynarodowego Kongresu Morskiego, który odbył się w zeszłym tygodniu w Szczecinie, znaleźli się również reprezentanci Polskiego PCS. Podczas bloku poświęconego digitalizacji i innowacji, widowni przybliżone zostały główne aspekty działania systemów PCS oraz korzyści płynące z ich implementacji.

 • 20 wrz 2021

  Terminal DCT Gdańsk

  DCT Gdańsk jest największym i najszybciej rozwijającym się polskim terminalem kontenerowym oraz jedynym terminalem głębokowodnym w rejonie Morza Bałtyckiego, do którego bezpośrednio zawijają statki z Dalekiego Wschodu.

 • 17 wrz 2021

  VIII Kongres Morski w Szczecinie – dzień 2.

  W tym tygodniu odbył się VIII Kongres Morski. Wśród wielu panelistów byli również przedstawiciele Polskiego PCS.