Usługi programistyczne

Świadczymy kompleksowe usługi programistyczne, w tym: tworzenie autorskich rozwiązań IT, refaktoryzacja oraz programowanie zwrotne. Nasz zespół tworzy moduły biznesowe i rozszerzenia funkcjonalne dla branży morskiej i lotniczej, a także specjalizowane aplikacje mobilne na tablety i urządzenia PDA.

Zapewniamy szeroki zakres usług programistycznych – od outsourcingu do pełnego i samodzielnego tworzenia rozwiązań IT, w tym aplikacji mobilnych, desktopowych oraz webowych. Nasz zespół specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu systemów dla biznesu morskiego oraz narzędzi informatycznych przeznaczonych do analityki biznesowej oraz rozwiązań usprawniających procesy workflow.

01

Najwyższe standardy tworzenia oprogramowania

W procesie wytwarzania oprogramowania bazujemy na dobrych praktykach wywodzących się z elastycznych metodyk, takich jak: SCRUM, Microsoft Solution Framework.

02

Specjalizowane aplikacje

Tworzymy własne zaawansowane aplikacje branżowe oraz wysokiej jakości narzędzia poprawiające obsługę towarów logistyce morskiej.

03

Rozszerzenia funkcjonalne systemu

Realizujemy specjalistyczne rozszerzenia funkcjonalne. Specjalizujemy się w dostosowywaniu i rozszerzaniu oprogramowania opartych na technologiach Java i Oracle.

04

Integracja z innymi systemami

Integrujemy nasze rozwiązania z architekturą IT klienta, w tym z systemami: CRM, ERP, billingowymi, księgowymi, technicznymi oraz workflow. Posiadamy bogaty zestaw własnych rozwiązań integracyjnych oraz korzystamy z narzędzi takich jak SAP Business Interface.

05

Metodyka SCRUM

metodyka stosowana przez nas podczas prowadzenia prac projektowo programistycznych która ma na celu lepsze zarządzanie projektem, pozwala na szybkie reagowania na zmiany.